Jacksmith silah ustası savaş oyunu oyna
Jacksmith silah ustası oyunu hakkında

Oyunez ekibinin sizler için sunduğu Jacksmith silah ustası savaş oyununa hoş geldiniz. Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan bu savaş oyununda Jacksmith silah ustasısınız ve ordunuzun savaşıp düşmanları yenmesi için kılıç, yay, ok vb savaş silahları üretiyorsunuz. Daha sonra ordunuz sizin silahlarınızla savaşa gidiyor ve düşmanları öldürüyor. Sizde öldürülen düşmanların arkasından gerekli malzemeleri topluyorsunuz yaptığınız silahlar için para alıyorsunuz ve yeni gelişmiş silahlar üretiyorsunuz.

Jacksmith kılıç ustası savaş oyunu

Önce silah ustası savaş oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyun yüklendikten sonra oyuna başlamak için gerekli butonlar gelecektir. Butonlar geldiği zaman "Play" butonuna basın. Daha sonra "Empty Slot" yazan 3 bayrak göreceksin fark etmez bunlardan 1 tanesini seçin oynadığınız oyun sizin seçtiğiniz bayrağa kayıt olacaktır. Böylece daha sonra tekrar girdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

"New Game" butonuna tıkladıktan sonra sizden Jacksmith silah ustası savaş oyunu için bir isim isteyeceklerdir isminizi girin ve "Continue" butonuna tıklayarak devam edin. İngilizce olarak oyunu size anlatan bir intro göreceksiniz isterseniz "Skip" butonuna tıklayarak bu anlatımı geçebilirsiniz. Daha sonra dükkan arabanız gelecek ve köpeğiniz size karşılaşılacak düşmanları analtıp gidecek. Daha sonra siz dükkanı açtığınıza dair boruya üfleyeceksiniz ve satış başlayacak. 

Jack smith silah ustası savaş oyununu ilk kez oynuyorsanız size buraya tıklayın gibisindne oyunu nasıl oynayacağınızı anlatan oklar görüntülenecek. Gelen müşteriler üzerinde "Order" butonuna tıklayıın ve daha sonra 4 "Craft" butonundan birine. Sipariş resmi görüntülenecek bu resim üzerine tıklayın ve siprişi yapmaya başlayın.

Silahı yapacağınız elementi seçin ve piştiği sürece ateşi harlayın yeteri sıcaklığa geldiğinde jacksmith silah ustasına pull ipini çekerek kaynayan madeni kalıba dökmesine yardım edin kalıp döküldükten sonra kalıp açılacak ve çıkan şekilde gerekli ayarlamaları yapın.

Örneğin kılıç yapıyorsanız kenarlarına balyoz ile vurun ve sivrileştirin. Yay ve ok yapıyorsanız yayı gerdirin ve silahlara gerekli aparatları takarak hazır hale getirin. 

Jack smith kılıç ustası savaş oyunu

Jack smith silah ustası savaş oyununda siparişlleriniz bittikten sonra ordunuz savaşa gidiyor ve yaptığınız silahlar ile savaşmaya başlıyor. Sizde yakınlarında durup düşen itemleri topluyorsunuz ve daha sonr ayapacağınız silahlarda bunları kullanıyorsunuz.

Umarım sizin için eğlenceli bir oyun olacaktır. İyi oyunlar iyi eğlenceler.